Fit Together - Fittogether.com.tr
Neden Fit Together?

Fit Together kurumsal sağlık konusunda uzmanlaşmış, çalışanların sağlık göstergelerinin  iyileştirilmesine katkı sağlayan, sağlıklı yaşam destek şirketidir. Fit Together, çalışanların sağlıklı yaşam  alışkanlıkları kazanması için, eğitimler, workshoplar ve grup çalışmaları organize ederek, şirketlerde sağlıklı bir yaşam stili oluşturulmasına  yardımcı olur.

Şirketlere Sağlanan Faydalar

Fit Together eğitim ve atölye çalışmalarını grup çalışmaları şeklinde organize ederek,  çeşitli sportif aktiviteler ile destekleyerek, şirket içi iletişimin artmasını sağlar ve takım ruhunu güçlendirir.

Fiziksel, zihinsel  ve ruhsal olarak daha sağlıklı çalışanlar;  

  •          şirketlerin sağlık sigortası primlerinin azalmasına,
  •          işe devam oranlarının yükselmesine,
  •          şirket verimliliğinin artmasına,
  •          çalışan memnuniyetinin, motivasyonunun ve bağlılığının gelişmesine,
  •         şirket içi iletişimin artmasına,
  •         çalışan sağlığına yapılan yatırım ile  şirket  ve işveren marka değerinin  artmasına katkı sağlar.

Sonuç olarak şirket karlılığı ve değeri artar.

Fit Together Farkı

Fit Together sağlıklı yaşam  konusuna yeni bir yaklaşım getiriyor.

Yaşam Boyu Sürdürülebilir Bir Sistem Kurma

Fit Together şirket çalışanlarının kendileri için yaşam boyu sürdürülebilir bir beslenme sistemi kurmasını  sağlar.  Standart beslenme programları yerine, kişinin vücudunun ihtiyaçlarına  göre bir beslenme programı oluşturmasına yardımcı olur.  Fiziksel, zihinsel ve ruhsal olarak daha sağlıklı, mutlu ve verimli çalışanlar yaratılmasını sağlayarak, şirket verimliliğinin  ve karlılığının artmasına  katkı sağlar.

Aktif bir Yaşam

Fit Together sisteminin en önemli özelliklerinden biri,  çalışanları daha aktif bir yaşama yönlendirmesidir. Fit Together şirket içinde çeşitli aktivite grupları oluşturarak çalışanların takım halinde ve eğlenceli bir şekilde aktif olmalarını sağlar. Şirket bünyesinde organize edilen yoga, pilates, zumba dersleri ile daha aktif bir yaşam stilini motive eder.  Ayrıca haftasonlarında doğa yürüyüşleri düzenleyerek,  çalışanların grup olarak doğanın içinde hareketli vakit geçirirmelerine yardımcı olur. Şehiriçi tarih ve kültür gezileri ile hem aktif bir yaşamı, hem de şehrin tarihsel ve kültürel zenginliğinin  keşfini  mümkün kılar.

Grup sinerjisi

Düzenli grup toplantıları ve aktiviteleri ile ortaya çıkarılan grup sinerjisi ile sağlıklı yaşam yolculuğu çok daha kolay hale gelir. Çalışanlar,  grup toplantılarında sağlıklı beslenme ve egzersiz gibi konularda,  yeni  bilgileri öğrenmenin yanısıra, ekipüyeleri birbirlerinin deneyimlerinden yararlanma fırsatı bulur.

Menü Planlaması

Kurumsal beslenme danışmanlığı hizmeti kapsamında  menü planlaması ile çalışanların alması gereken besin öğelerini, en uygun şekilde alması sağlanırken,  mutfak denetimi hizmeti ile yemeklerin,  sağlıklı pişirme  ve hijyen standartlarına  uygunluğu sağlanır.