Fit Together - Fittogether.com.tr
Aykut Sarıkaya, Garanti Emeklilik

Üniversite için ailemden ayrılarak İstanbul’a gelmem ile birlikte, zaten az kilolu sayılmayan ben, şişman biri olma yolunda sağlam adımlarla ilerledim. Öğrenci yurdunda iken ucuz diye sürekli fast food, öğrenci evime taşınmamla abur cubur, makarna, ekmek arası patates, hatta ekmek arası ekmek vazgeçilmezim olmuştu. Yemek yemek için her anlamda bahane yaratabilecek seviyeye gelmiştim; sınav varken stresten, sınav yokken sıkıntıdan yemek yiyordum. Açıkçası hiçbir şekilde de doymuyordum.

 

İşe başladım, hareket alanım azaldı, daha fazla yediklerime dikkat etmek istesem de hareketsiz bir şekilde tüm gün oturarak çalışmam kilo almamda etkili oldu. Ailemin, çalışma arkadaşlarımın, yöneticimin teşviki ile diyet yapmaya karar verdim ve Fit Together  ile tanıştım. Verilen diyet listesine birebir uydum ve etkilerini çok kısa sırada görmeye başlamam ciddi motive edici etkiye sahipti. Zaman geçtikçe her görenin zayıfladığımı söylemesi, tartıda verdiğim kiloları görmek…  Her şey çok güzeldi. Ayrıca acıkmayarak kilo vermek mucize gibi bir şeydi benim için.

Sayelerinde çok daha kaliteli bir hayata devam ettiğim için Fit Together ekibine sonra da böyle bir şeye vesile olduğu için Garanti Emeklilik’e teşekkür ederim.