Fit Together - Fittogether.com.tr
Fatma Özlem Bircan, Avivasa, Müşteri Temsilcisi

Umutsuzca başladığım diyet maceram;
17/10/2011 tarihinde Fit Together ile  şirketimiz de yapmış olduğu sağlıklı beslenme programı sayesinde tanıştım.
Daha önceleri defalarca tek başıma denediğim onlarca diyet sonrası, 2 kilo verip 5 kilo alma süreçleri açıkçası ümidimi fazlası ile kırmıştı.
İlk görüşmemizde de kendisine benim kilo vermemim pek mümkün olmadığını pek çok diyetisyene gitmeme rağmen başarılı olamadığımı bu progaramı da sadece denemek için katıldığımı söylemiştim.Ölçü ve tartı işlemlerinden sonra bana göre bir liste hazırlandı ve bu listeye sadece 2 hafta yani bir sonraki görüşmemize kadar uymam için ikna etti ve söz istedi.Söz verdiğim için 2 hafta diyeti uyguladım ,2 haftanın sonunda tartıda 2,5 kilo verdiğimde çok mutlu olmuştum sonraki iki hafta sonunda randevuma gittiğimde 2 kg. daha vermiş olduğumu görmek ve aldığım pozitif elektrikle her şey daha da kolaylaşmıştı,yavaş yavaş bu işi yapabileceğimi düşünmeye başlamıştım.Bugüne kadar toplam da 20 kilo verdim programımız henüz bitmedi. Bu süreçte tatlı dili, güler yüzü ve en önemlisi psikolojik desteği için Fit Together ekibine  çok çok teşekkür ediyorum.Kendilerini çok sevmiş olmamdan dolayı mahçup olmamam gerektiğini düşündüğümden önerilerini (arada küçük kaçamaklar yapsamda) uymaya çalıştım.
Bu programın bana katkısı sadece kilo vermek olmadı özgüvenim yeniden oluştu. Kendimi artık daha çok beğeniyor ve taktir ediyorum. Herşeyden önemlisi çok daha da sağlıklıyım.
İyi ki varsınız, Teşekkürler