Fit Together - Fittogether.com.tr
Büşra Usta, Garanti Emeklilik

Büşra Usta, Garanti Emeklilik 

Merhaba  ben hünüz 21 yaşında hayata yeni adım atmış bir gencim.  

Aslında gerçekten genç olduğumun tadını FitTogether hayatıma girince anladım. Genç olmak fast-food yiyip cips-kola ikilisiyle yaşayıp, şerbetli tatlılar keyif sürmek değilmiş. Insülin direncimin olduğu gün  FitTogether ile yaşamaya başladım. Güne sıkı bir kahvaltı ile enerjik başlayıp gün içerisinde almam gereken proteini vitamini  alarak ve tabii ki her istediğimi kontrollü yiyerek spor eşliğinde sağlıklı olmak neymiş öğrendim.

FitTogether ile nefes almayı öğrendim. Eğer bana sunulan klişeleştirilmiş “ kibrit kutusu kadar peynir…” ile başlayan bir cümle olsaydı şuan hala fast-food yiyordum. Ama Fit Together diyetisyeni Selen hanım bana sağlıklı yaşamın anahtarını verdi. Açtığım kapıysa beni inanılmaz mutlu etti. Biz diyet kelimesinin D’ sini bile hiç ağzımıza almadık. Çünkü yolumuz sağlıklı yaşamaktan geçiyor.

Bana her zaman ne istediğimi sorup, ne yemek istediğime ve nasıl yemek istediğime önem verdi. İşin sırrı da burda ya danışanların ne istediğine önem verdikleri için bu başarı. Kendimi hiç zorundalık içinde hissettirmedi. Bir anahtarı tutuşturdu elime ve tercih benimdi.

Sayelerinde sağlıklı yaşamayı öğrendim, hafifledim ve çok mutluyum.