Müşterilerimiz ne diyor?


 • Özge Güngör
  STFA İnşaat gurubunda tamamen gönüllük esasıyla gönüllü çalışanlardan oluşan SOSAK (Sosyal ve Sportif Aktiviler Kurulu) olarak Mayıs 2014’te Fit Together firması ile birlikte yürüttüğümüz en prestijli projelerimizden “Korunmaya Muhtaç Çocuklar için Yürüyoruz” etkinliği birçok açıdan beni çok heyecanlandırdı. Üçer kişilik gruplar halinde yarışma formatında yapılan bir etkinlik olması, şirket içi iletişimi oldukça arttırdı. Özellikle hedef arttırmalar ile yaratılan rekabet ortamı, şirket içinde gündemi ağırlıklı bu konu haline getirdi. Buna en çarpıcı örnek olarak, önden paylaşılan hedef arttırma saatinde, son dakikalarda  yanımda bekleyen yarışmacıları ve susmayan telefonlarımı verebilirim :) Diğer bir açıdan da, çalışanları yürüyüşe teşvik ederek daha sağlıklı ve yaz öncesi  fit olmalarını sağladık. Kesinlikle bunu sağladık diyebilirim zira grup kategorisinde birinci  olan grup 5 haftada toplamda 800 km, bireysel kategorideki birincimiz ise 450 km yürüdü. Son ve bence en önemli kısmı ise yürüdükçe korunmaya muhtaç çocuklara bağış yapıyor olmamızdı. “Yarışmak bahane, korunmaya muhtaç çocuklara bağış yapmak şahane !!!“ yarışma boyunca mottomuz oldu. Hedefim bu organizasyonun gelenekselleşerek, her sene gerçekleştirilmesini sağlamak. Bu organizasyona destek veren STFA inşaat grubu yönetimine, sosak üyelerine, tüm katılımcılara ve Fit Together firmasına teşekkürü borç bilirim.
  Özge Güngör
  STFA Holding - Yönetim Sistemleri ve Kurumsal Risk Yönetimi Şefi
 • Zulal Öztürk Kaya ve Sinem Mert
  Bizler İnsan Kaynakları profesyonelleri olarak biliyoruz ki en değerli kaynağımız çalışanlarımız. Bu noktada 2013 yılı İnsan Kaynakları hedeflerimizle bağlantılı olarak “Gücümüz Sağlığınız” mottosundan yola çıktık ve Fit Together  ile ortaklaşa bir Kurumsal Sağlık Programı başlattık. 19 Şubat’ta başlayan bu programda bugüne kadar 6 farklı konuda seminerler verildi:
  • Sağlıklı Beslenmeye Giriş ve Menü Planlaması Semineri,
  •  Diyabet ve Beslenme Semineri,
  • Popüler Diyetler Semineri,
  • Mutluluğun Sırları Semineri,
  • Çocuklarda Beslenme Semineri,
  • Ramazanda Beslenme Semineri,
  8 seans detaylı vücut ölçüm analizi ve 1 doğa yürüyüşü gerçekleştirdik. Hedefimiz çalışanlarımızın sağlıklı yaşam ve beslenme konusunda daha da bilinçlenmelerini sağlamak ve bu farkındalık ile daha kaliteli bir yaşam sürmelerine katkıda bulunmaktı. Yaklaşık 8 çalışanımız özel bir grup oluşturarak bire bir sağlıklı beslenme desteği aldılar. Akıllı telefonların online aplikasyonları üzerinden haftalık hedefler ile yürüyüşler gerçekleştirdiler. Hafta boyunca öğünlerini not aldılar ve diyetisyen eşliğinde değerlendirdiler. Güzel sonuçlar elde ettik. *Toplantı ve eğitimlerimizde kuruyemiş ve meyve sunumu gerçekleştiriyoruz. Önümüzdeki dönemde “Harekete Geç” söylemiyle fiziksel aktivitenin hayatımızdaki yerini arttırmak istiyoruz. Ayrıca çeşitli doğa-gezi aktiviteleri ve farklı seminerler ile destekleyerek devamlılığı sağlamayı planlıyoruz.
  Zulal Öztürk Kaya ve Sinem Mert
  Sif İş Makinaları - İnsan Kaynakları Direktörü ve Uzmanı
 • Merve İhtiyar
  Fit Together  ekibi ile tanışmak, işletmemizde yapmış oldukları seminer çok keyifli ve eğlenceliydi. İş hayatının yoğunluğu arasında kendimizi unutmuşken, aslında çok basit ve uygulanabilecek birkaç tüyo ile bizleri şaşırttılar. Gün boyu süren ve çalışanlar arasında yoğun ilgi gören “Detaylı Vücut Analizi” ile kendimize dışarıdan bakıp bir çeki düzen vermemiz için bizlere bir pencere araladılar. Fit Together ekibi ile çalışmak büyük zevkti.
  Merve İhtiyar
  Arçelik - İnsan Kaynakları Yöneticiliği
 • Merve Karahasan Akın
  KONE Güvenlik Haftası ektinlikleri kapsamında çalışanlarımızın sağlıklı yaşam bilincini artırmak üzere Fit Together işbirliği ile sağlıklı yaşam semineri düzenlendi, gönüllü katılımcılar için vücüt nnalizleri yapıldı. Şirket içinde ses getiren, memnuniyet duyulan bir aktivite oldu, teşekkür ederiz.
  Merve Karahasan Akın
  KONE - İnsan Kaynakları Direktörü
 • Aslı Çakır
  Fit Together ile ilk tanışmamız vücut analizi ile ilgili şirket içinde düzenlediğimiz bir aktivitede oldu. İşini yapmayı seven ve ne yaptığını bilen bir organizasyon olduğunu  o ilk tanışmada keşfetmiştim. Sonrasında Fit Together ile biraz daha uzun soluklu bir sağlıklı beslenme projesi üzerinde çalıştık. Şirket çalışanlarımızdan bu süreçte yer almak isteyen, özellikle yoğun çalışma saatlerinde ofis dışında bir diyetisyenle görüşmek için yeterli zamanı olmayan kişiler için sağlıklı beslenme yolunda ilk adımları atmış olduk. Fit Together ekibinin benim için en avantajlı yanı, tüm organizasyonu katılımcılar adına düzenleyerek, operasyonel anlamda işverene düşen bir çok görevi yerine getirmeleriydi. Bu süreçte bize sundukları destek için Fit Together  ekibini tebrik ediyor ve sağlıklı yaşamak konusundaki önderlikleri için onlara çok teşekkür ediyorum.
  Aslı Çakır
  HP - İnsan Kaynakları Yöneticisi