Biz Kimiz?


Sağlıklı yaşam yolculuğuna çıkmak isteyen şirketler için yol arkadaşlığı yapıyoruz. Yaşamdaki hızlı değişim, “değişmeyen tek şey değişimdir” sözünü her saniye tüm hücrelerimizde daha yoğun bir şekilde hissetmemize sebep oluyor. İşçi işveren ilişkileri de bu değişimden payını alıyor. Geçmişte, emeğinin karşılığı ücreti tam ve zamanında alan çalışan mutlu, mesut ve motive olmuş bir şekilde işine devam ederken, günümüz çalışanları ücretin yanında çok daha farklı şeyler talep ediyor.

Yeni nesil çalışanlar ücrete ek olarak anlamlı işler yapmak, yaşama değer katmak, önemsenmek, özen gösterilmek, farklı olduklarını hissetmek, iş ve özel yaşam dengelerini korumak, kendilerini gerçekleştirmek ve işte mutlu olmak istiyorlar. Çalışanların ihtiyaçları tatmin edildiğinde ve istekleri yerine getirildiğinde verimlilikleri ve üretkenlikleri artıyor.

Verimli şirketler sağlıklı bireylerden oluşur!

Fit Together “verimli şirketler sağlıklı bireylerden oluşur” felsefesi doğrultusunda çalışanların, fiziksel, zihinsel ve ruhsal olarak sağlıklı olmaları için, şirkete özel projeler tasarlıyor. Büyümek, yeni ve farklı ürünler/hizmetler geliştirmek isteyen, mutlu müşteriler yaratmak isteyen şirketler için mutlu, sağlıklı ve fit çalışanlar yaratılmasında rehberlik ediyor.

Şirket olarak daha sağlıklı beslenen, daha aktif bir yaşam süren, iş arkadaşları ile iletişimi artmış, toplum için fayda yaratan çalışanlar yaratılmasına destek oluyor.

Fit Together diyetisyenleri çalışanların sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazanması ve bunu bir yaşam stili haline getirmesine yardımcı oluyor. Bunları seminerler, grup çalışmaları, beslenme atölyeleri, yemek workshopları ve bireysel beslenme danışmanlığı hizmetleri şeklinde gerçekleştiriyor.

Fit Together psikologları, yoğun stress altındaki çalışanların stress ile baş etme, iş arkadaşları ve toplum ile pozitif ve yapıcı ilişkiler kurmasında rehberlik ediyor.
Fit Together spor hocaları çalışanların daha aktif bir yaşam sürmesi, sporu ve hareketi, yaşamına entegre etmesi için için bireysel ve grup dersleri yanı sıra spor koçluğu hizmeti sunuyor. Zaman zaman çalışanların açık havada çeşitli egzersizler yapmasını, zaman zaman ofiste yoga/pilates dersleri ile aktif olmalarını sağlıyor. Spor salonu olan şirketlerde salonun daha etkin ve aktif kullanılması, spor sakatlanmalarının minimize edilmesi amacı ile spor eğitmenliği yapıyor.

Proje yöneticileri şirket çalışanlarının ihtiyaçlarını analiz ederek, şirket için en verimli projenin tasarlanmasını sağlıyor. Sosyal bir varlık olan insanın, iş arkadaşları ile iletişiminin artması için doğa yürüyüşleri, şehir tarih kültür turları gibi aktiviteler ile fit bir şirket olma yolculuğunu destekliyor. Çeşitli sosyal sorumluluk projeleri ile çalışanların ruhsal sağlığına pozitif etkileri olacak projeler tasarlıyor. Çalışanların şirketin sosyal sorumluluk projelerinin bir parçası olmasını sağlayarak, şirketin toplum ile olan ilişkisinin olumlu yönde gelişmesi, itibarının ve işveren markasının yükselmesine katkı sağlıyor.

Fit Together proje yöneticisi, doktor, diyetisyen, spor hocası ve psikologdan oluşan bir ekip ile şirketlerin daha fit bir şirket olma yolculuğunda kuruma özel projeler tasarlayarak, rehberlik hizmetleri sunuyor.