İletişim


Aklınıza takılan her soruyu bize sorabilir, dilerseniz arayabilir, online/offline toplantı ayarlayabilir veya formumuzu doldurup bize e-posta gönderebilirsiniz.

Telefon

+90 216 999 0085
+90 533 660 3282

E-Posta

iletisim@fittogether.com.tr

Adres

Fit Together Ofis

Kavisli Sokak No:18 D:17
Suadiye, Kadıköy/İstanbul

Şirketiniz ne kadar sağlıklı?
Hemen öğrenin!

Çalışanların sağlık göstergeleri ile şirketin verimliliği arasında doğrusal bir ilişki vardır. Sağlıklı çalışanlar daha üretken olarak şirket verimliliğinin artmasını sağlar. Şu an sağlıklı olan ve gelecekte de sağlıklı olma olasılığı yüksek çalışanlar şirketi geleceğe taşıyabilir, büyümesine katkı sağlayabilir.

Artan rekabet koşulları içinde, rakiplerden daha yüksek oranda büyüyerek, gelecekte de var olabilmek için, şirket olarak daha sağlıklı olmak, her bir halkayı güçlendirmek gerekir. Öncelikle mevcut durum tespiti ile işe başlamak faydalı olur. Çünkü mevcut durum analizi bize gelecekte şirkette yaşanabilecek sağlık problemleri hakkında bir öngörü sunar. İleride ortaya çıkabilecek potansiyel risklerin tespiti için, başlangıç aşamasında kan şekeri, kolestrol seviyesi, kilo, vücut kitle endeksi, metabolizma yaşı, yağ/kas/su oranları, iç yağlanma oranları, biyometrik ölçümler ve yaşam stili davranış alışkanlıkları analiz edilir.

Mevcut durum tespiti çalışmaları çalışanlarda bir farkındalık yaratarak, doğru yapılan davranışların daha da pekişmesini sağlar. Çalışanların ileride ortaya çıkabilecek risklere karşı uyarılması ile bu konuda önlem alınması sağlanır. Böylelikle gelecekteki potansiyel risklerin minimize edilmesi hedeflenir. Siz de şirketinizin ne kadar sağlıklı olduğunu görmek ve risk haritanız hakkında fikir edinmek istiyorsanız Fit Together ile temasa geçerek bu konuda yardım alabilirsiniz.

[contact-form-7 id="98" title="Contact Form"]